ВІДПОВІДІ: Педіатрія
Tanya
08.05.2018
Доброго дня. Дитині 6 міс, дивились очне дно, капали Цикломед. Уже пройшло 2 тижні, нарешті зрачок почав зменшуватись, однак замітна асиметрія (один зменшується зрачок, інший також, та стає не таким малим, як другий). Чи це явище саме пройде ( якщо так, то за який проміжок часу) чи потрібне лікування? Дитині капнули 3 краплі, це досить багато, згідно інструкції повнинна бути-1 кр.
Ірина
19.04.2018
Доброго дня! Моїй дитині  майже 7 місяців, зараз вона знаходиться на штучному вигодовуванні, прикорму не вводила. У неї по всьому тілу з'явилися червоні прищики або ж це невеликі плями. Зранку їх практично не видно, а коли дитина на дворі і  жарко, або тепло зодіта вони тоді проявляються. Скажіть будь ласка що це може бути, і чи можна до вас приїхати, щоб ви особисто оглянули дитину, бачу що у вас по записах приймають?Дякую
Наталя
31.03.2018
    "Добрий час.в моєї дитини дуже довго(два тижні)субфебрильна температура.давала перший тиждень противірусне ергофірон,потім анаферон,педіатр сказала що червоновате горло і назначила орошати горло інгаліпт і лізак.нічого не змінились..вже після двох тижнів цієї температури педіатр призначила антибіотик зіннат..і знову нічого не міняється..((при цьому у дитини майже кожного дня з'являється різко тимчасова біль в голові і очах,очі і обличчя при цьому червоніють і печуть.це продовжується не довго 3-4 хв і так само різко проходить як і з'являється..я вже е знаю що думати до якого лікаря(якого профілю) його показувати..?"що може значити ця симптоматика??
Любов
27.03.2018
Доброго часу доби!
12.02 дитині - 7 років (хлопчик) поставили діагноз - реактивний артрит правого кульшового суглобу. Лікувалися табл  Ібупрофен, мазь Диклофенак та повне розвантаження суглобу. Підозра на хворобу Пертеса.
21.02 зробили МРТ. Діагноз - транзиторний синовіт правого кульшового суглобу.
Лікування - табл. Ібупрофен, мазь Диклофенак, магнітотерапія на уражену ділянку та повне розвантаження суглобу.
27.02 - УЗД - набряк капсули, ознаки запального процесу.
7.03 - УЗД - ознаки залишкових змін запального процесу.
26.03 - рухи залишилися трохи обмеженими при ротації ноги всередину та вверх, в міру болючі.
Лікування - Траумель гель.
Підозра на хворобу Пертеса.

Підкажіть, будь ласка, як довго лікується синовіт і чи може він спровокувати чи бути першим етапом хвороби Пертеса? Яке лікування обрати? Які обстеження ще потрібно пройти аби виключити/підтвердити хворобу Пертеса?
Марія
25.03.2018
Добрий день.
Дитина вдарилась лобом впавши на підлогу (вчилася ходити) після того була шишка.... блювання, температури чи втрати апетиту не було. Але через тиждень з'явилася маленька вмятина, пройшло 6 місяців слід є. Кажуть забій м'яких тканин лоба. .... що робити?  
Сергій
20.03.2018
Доброго дня, після того як дитина була на горщику в калі з'являються плями жиру, так як ніби олія плаває в воді. Чому так відбувається? Здали аналіз на копрограму в калі виявлено нейтральний жир в великій кількості, які аналізи ще потрібно зробити чи може буде якесь лікування проходити?
1 2 3 4 5
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових
конференціях.