ВІДПОВІДІ: Педіатрія
Леся
15.09.2018
Добро дня! Моїй дівчинці 1 рік 7 міс. У неї біля прямої кишки біля пісі появиляся така нарость,приблизно як горошинка.Появиилось десь коло чотирьох місяців назад. Воно схоже на бородавочку.Підкажіть будь ласка що робити? Дякую.
Ірина
01.09.2018
Доброго дня. Хлопчику 3,8роки. Вже майже рік збільшені шийні лімфовузли. Аналізи крові в нормі, його не турбують . З чим це може бути пов'язано?
Лілія
23.08.2018
Добрий день.Хлоччик 5 років погано говорить(хоча сідаємо з букваром вимовляє всі букви)дуже  нервовий через все нервується ,кричить.Не хоче ні з ким залишатися крім мене або чоловіка(для мене кудись піти справжня трагедія треба йти коли спить або щоб не бачив інакше істерика),він ходить в садочок у логопедичну групу в садочку наче проблем не має тільки погано говорить.А в дома через кожну дрібницю крики (гобака гавкає кричить,кури гонить бо заважають),може штовхтути мене якщо щось не по його.Що мені робити,допоможіть будь -даска.
Наталія
17.08.2018
Моїй доньці 11 років у неї ріст 1 м 72 см. Що нам робити? (Місячні ще з'явились).
Tетяна
04.08.2018
Дитина вік 7 років. Аналіз крові сегментоядерні нейтрофіли складають39 %, лімфоцити 49%, лімфоцити абсолютний вміст 4,23*10: 9/л,всі інші норма. Тиск 112/60.пульс 94. Кардіограма заключення ЕКГ феномен вкор оення інтервала PQ(робили для відвідування спортивного гуртка).Звернулись по аналізи тому що в стані спокою в дитини пішла кров носом, і вночі повторилось ще 2 рази. Дві неділі тому був підвищений ацетон. Підскажіть що все це може означати і мої подальші дії...Дякую.
Іванна
02.08.2018
Доброго дня. Хочу почути Вашу думку. Хлопчик 3 р. 5 міс. Результат ЕЕГ: Епілептиформна активність у вигляді комплексів гострих-повільних хвиль в лобно-прецентрально-скроневих ділянках зі схильністю до вторинної синхронізації.  діагноз: Єдиний гострий симптоматичний складний вогнищевий припадок.
Такий припадок тривав декілька секунд і супроводжувався посіпуванням голови і правого плеча.
МРТ голови: патології головного мозку не виявлено.
Чи доцільно починати медикаментозне лікування, якщо напади не повторюються???
1 2 3 4 5
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових
конференціях.