ВІДПОВІДІ: Неврологія
Вікторія
03.07.2015
Добрий день! скажіть будь ласка чи потрібне лікування при такому діагнозі:епілептиформна активність по вогнищевому типу. Іритативна зона в задніх відділах правої півкулі головного мозку. Найбільш ймовірно доброякісні епілептиформні патерни дитинства - це ми робили відео ЕЕГ вчора. а рік тому робили, де написано - іритаця лобно-скроневої ділянки лівої півкулі. міжпівкульна асиметрія відсутня. В дитинки (6 р.) після засинання подьоргуються ручки і ножки, а деколи і все одразу і часто болить голова. Один лікар сказав що лікувати не потрібно а інший назначає депакін. Що робити? і які ще обстеження потрібно пройти щоб дійсно підтвердити епілептичні судоми? Дякую за відповідь.
відповідь лікаря
Доброго дня,Вікторіє! Зміни на ЕЕГ не є підставою для лікування. Якщо ці зміни супроводжуються порушенням сну, судомами, заїканням, нетриманням сечі та інше, в тому числі часті головні болі потрібне лікування.
консультує
Мартинюк Аліна Вікторівна
Мартинюк Аліна Вікторівна

В 2017 році закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2017 по 2019 р. - інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Неврологія”.

В 2019 році отримала сертифікат лікаря-невропатолога.

Працює лікарем-невропатологом в «Центрі сімейної медицини»; діагностує та лікує захворювання ЦНС та ураження периферичних нервів.