ВІДПОВІДІ: Неврологія
Оксана
14.04.2015
Добрий день! Моїй сестрі 15 років, після захворювання звичайним грипом їй дало ускладнення на головний мозок, в лікарні на початку виявили гейморіт (але вже вилікували його), тоді менінгіт, а зараз енцифаліт...Лікують дорогими препаратами і всім необхідним, поступово вона почала впадати в кому, але зараз очі відкриває, але не реагує, і не говорить, дихає сама, але ще для підтримки підключений препарат, температура 37.3, пульс 135 на 99, але лікарі кажуть що стан важкий.....і тепер нам заявили діагноз, що в неї підгострий склерозуючий паненцефаліт з мязевою дистонією Шільдера (цей діагноз як нам відомо пов'язаний з кіром, але вона кіром взагалі ніколи не хворіла) сутто ми не бачимо підстав для цього діагнозу, на початку лікування їй робили знімок голови (3 рази) то результат був схилений на енцифаліт тоді пункцію (3 рази), після третього разу пункція від 48 зменшилася до 24.....і ми не розуміємо як цей діагноз міг тільки зараз зявитися.....Прошу вас дати нам свою відповідь і рекомендації на подальше лікування!!! Дякуємо!!!

відповідь лікаря
Доброго дня, Оксано. Паціента   потрібно бачити, також небхідно знати детальний анамнез та результати всіх обстежень,.як  лабораторних так і інших діагностичних. Кір може протікати в стертій формі, дуже подібно до грипу з поодинокими елементами висипу, що може бути пропущено.Вам Тому давати вам заочні рекомендації буде не коректно.
консультує
Мартинюк Аліна Вікторівна
Мартинюк Аліна Вікторівна

В 2017 році закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2017 по 2019 р. - інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Неврологія”.

В 2019 році отримала сертифікат лікаря-невропатолога.

Працює лікарем-невропатологом в «Центрі сімейної медицини»; діагностує та лікує захворювання ЦНС та ураження периферичних нервів.