ВІДПОВІДІ: Неврологія
Ірина
09.03.2013
Відчувала наче стан опяніння,важкості в голові,забудькуватості. Часом булі приступи головокружіння, запаморочення, серцебиття.Провели транскраніальне дуплексне сканування судин. Заключення : ангіоспазм лівої ЗовСА, правої ВСА; варіанту розвитку ХА справа (d 2,2мм)(, зліва (патологічний вхід на рівні С5), гемодинамічна недостатність вертебро-базилярного басейну на грунті компресії хребцевих артерій на рівні сегменту V4; венозний застій в основі головного мозку з утрудненим венозним відтоком у глибоких венах мозку; ознаки гіпертонусу лівих ПМА, СМА; ознаки переважаючого гіпотонусу реактивного гіпотонусу басейнів обох ЗМА; компенсована локальна гемодинамічна недостатність середнього ступеня вертебро-базилярного басейну.; ознаки поширеного гіпертонусу басейнів обох ХА. Що це таке? Які причини? Як це лікувати?

відповідь лікаря
Шановна Ірина. З описаного- у Вас порушення кровопостачання головного мозку, є аномалія ХА.Для виключення обємного процесу,  Вам необхідно зробити МРТ головного мозку та шийного відділу хребта.
консультує
Мартинюк Аліна Вікторівна
Мартинюк Аліна Вікторівна

В 2017 році закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2017 по 2019 р. - інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Неврологія”.

В 2019 році отримала сертифікат лікаря-невропатолога.

Працює лікарем-невропатологом в «Центрі сімейної медицини»; діагностує та лікує захворювання ЦНС та ураження периферичних нервів.