ВІДПОВІДІ: Неврологія
Надія
07.09.2012
Доброго дня, Лілія Сергіївна. Дитині 2 роки 5 місяців. Під час вагітності мати на 7 місяці впала зі сходів, дитина народилася за допомогою кесерево. Місяць тому тільки почав ходити, зараз не розмовляє, тільки мама, ба, лялька, саша, не проситися на горщик, не реагує ні на що, постійно течуть слюні, пісяє цілими днями, викручує руки, пальці, напевно судоми, кусає їх і кричить страшною силою. Може сам до себе сміятися, кличеш, а він не реагує, плоскостопія. Лікарі конкретно нічого не говорять, коли дитина не ходила, говорили що це нормально. Єдині слова, що дитина розумово відстає для своїх років. Чи може це бути ДЦП? Порадьте що робити?
відповідь лікаря
Доброго дня, Надіє. Те, що ви описали, не дає можливості встановити точний діагноз. Потрібен огляд дитини та спостереження за поведінкою.Також результати обстежень інструментальних та лабораторних. Ви можете звернутись до нас на центр, або в м.Київ на кафедри дитячої неврології та психіатрії .
консультує
Мартинюк Аліна Вікторівна
Мартинюк Аліна Вікторівна

В 2017 році закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2017 по 2019 р. - інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Неврологія”.

В 2019 році отримала сертифікат лікаря-невропатолога.

Працює лікарем-невропатологом в «Центрі сімейної медицини»; діагностує та лікує захворювання ЦНС та ураження периферичних нервів.