Задати питання лікарю
ВІДПОВІДІ:
Уляна
08.09.2011
Добрий день, я хочу дізнатись, які потрібно здати аналізи, щоб дізнатись чи можу я мати дітей?
Віра
08.09.2011
Доброго дня. В мене в нирках є камінець - 6 мм. Чи не вплине це на вагітність?
Людмила
07.09.2011
Тиждень до того як завгітніти і в перші дні вагітності я пила таблетки для схуднення Ліда. Чи може це якось вплинути на плід? Зараз 5-6 тижнів.
Вадим Васильович
07.09.2011
Добрий день! Прошу Вас, якщо можна підкажіть, як діяти в моїй ситуації. В 2007 р. переніс інсульт правобічний за ішемічним типом, з того часу почав мучитися безсоницею. Звернувся до психотерапевта, він посадив мене на снотворне. Перед цим пройшов курс голковколювання, але нічого не помогло. На сьогоднішній день приймаю щодня по одній четвертинці фенозепама від таблеки 1 мг і четвертинку хлорпротиксену від таблетки 15 мг. На даний момент вже самостійно відмовився від прийому фенозепама, але від хлорпротиксену відмовитися не виходить. Хочу паралельно з таблетками почати пропивати трав'яні збори, але як і з чого починати не знаю. З літератури дізнався, що можна спробувати з трав: Лаванда; Синюха блакитна, Супліддя хмелю, Полин, Діоскорея, Звіробій, Меліса і т.д. Підскажіть, як правильно скласти трав'яний збір і як правильно його вживати, щоб домогтися успіху. Про себе: 61 рік, військовий пенсіонер, учасник бойових дії в Афганістані. Проживаю в місті Калінінград. Дякую, сподіваюся на швидку відповідь.
Леся
06.09.2011
Добрий день! Підскажіть, у мене на тілі почало рости волосся, чи лікується це у вашому центрі?
Іра
06.09.2011
Доброго дня! Недавно проходила огляд у гінеколога, в мене багато білих виділень. Вона написала PV: кольпіт т/м та дод. б/о. Скажіть, будь ласка, це шось серйозне, як лікувати та причини захворювання? Чи можна здавати на мазок перед критичними?
1 2 3 4 5

Елемент не знайдено!