Задати питання лікарю
ВІДПОВІДІ:
Мілана
24.07.2011
Доброго вечора, скажіть будь ласка, чи можу я бути вагітною? якщо 2 дні тому в мене відбувся статевий акт, в результаті чого сперма потрапила в середину піхви. На другий день я зробила тест на вагітність, але він негативний. Дякую!
Оксана
24.07.2011
Добрий день. В мене затримка 5 днів. Два дні тому ходила до гінеколога з приводу ниючих болей внизу живота. УЗД вагітності не показало, але аналізи крові показали вагітність. Робила тести і всі позитивні, лише друга полоска трішки світліша. Сьогодні вранці втратила свідомість і в мене появились кров'яні виділення, ниючі болі внизу живота і в спині. Порадьте що робити?
Іра
24.07.2011
Доброго дня, яка ймоврність завагітніти, якщо був незахищений статевий акт, сім'явиверження відбулося в піхву (правда потім багато сперми витекло) за 4-и дні до місячних, місячні починаються стабільно? Дякую
Аня
24.07.2011
Мене дуже хвилює мій стан, в мене затримка вже неділю, болить внизу живота, поясниця болить, вчора тест був негативний. Завтра іду на огляд знову до гінеколога, чи можливо, що тест на ранніх термінах може показувати негативно?
оля
24.07.2011
Скажіть, яким методом можна перервати вагітність на 1-му місяці?
Юся
23.07.2011
Як вплине на мене ескапел, якщо я його прийняла помилково? (тобто загрози на вагітність не було)

Елемент не знайдено!