Гірудотерапія та фітотерапія
ВІДПОВІДІ: Гірудотерапія та фітотерапія
Анна
27.06.2015
Добрий день. Скажіть, будь ласка, яка може бути причина і до якого фахівця слід звернутися, якщо мене болить внизу живота зліва (інколи й праворуч), особливо біль відчувається при хотьбі. Мені 19 років
олександр
26.06.2015
Доброго дня! Мені 43. Іздили з дружиною на море, автомобілем, дорога важка. Перед від'їздом дуже втомився-робота. В першу ж ніч після приїзду відчув горло і легку нежить. На ранок після зарядки стан погіршився: жар в тілі, болі в суглобах. Багато пив, прогрівався, прийняв декатилен, септефріл і за 3 дні стан покращився. За кілька днів випив не тепле пиво і знов. В горлі з'явився гнойовик, що запутало мене ще сильніше, бо з досвіду це мало викликати високу температуру. А тут 36.9-37.1. Антибіотик нічого не дав, як і орасепт і йдодицерил по приїзду. Почистив горло в лора. Незрозумілий стан уже місяць і не проходить. Відчуваю дискомфорт від холодної води, від холоду, від вітру. Після 36.9 температура падає до 36.3. Розумію, що організм бореться, але не розумію з чим. Аналізи в порядку. Підкажіть будь ласка, що це?
В'ячеслав
23.06.2015
Надмірно пітніють обличчя та вуха. Почалось усе з довгого волосся, яке доводилось мити раз на декілька днів, потім вже й кожного дня, причиною був і є жир, який не переношу, навіть від вечері на руках. Можливо, саме миттям я довів шкіру і сальні залози до такого стану, але тепер лице, особоиво ніс, мию по декілька раз на день. Вуха викликають дисконфорт якщо не чистити їх раз на день, а коли користуюся навушниками-вкладишами, то й по декілька раз, виділення прозорі, просто піт із жиром. Можливо це пов'язане із гормонами, мені 18 і інколи ще турбують прищі. Ніяких особливих подразнень на шкірі немає, після миття також. Турбує хіба що ніс, всередені не рідко відчується затуда, яка вже хронічна, напевне. Харчування, шампунь та мило змінні, тому це не алергія на щось конкретне. Проявляється роки 2, останні 3-4 місяці особливо надокучає. Поки хочу спробувати щось вдіяти без лікарні, що порадите? Дякую, лікарю)
оксана
22.06.2015
Вже більше місяця болить рука вище ліктя після невдало зробленого внутрівенного укола.
Олександр
09.06.2015
Доброго дня. Після ренген, УЗД в мене було виявлено в правій і л. нирці - побільшення кількості кристалів солей. Лікар виписав урахол, конкретно не акцентував уваги скільки часу я маю його приймати. Підкажіть, будь ласка, скільки каплів в день? І протягом якого періоду? Дякую.
іра
09.06.2015
Доброго дня. Скажіть, чи можна їхати відпочивати на море якщо є спинна грижа?
2 3 4 5 6
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.