Гірудотерапія та фітотерапія
ВІДПОВІДІ: Гірудотерапія та фітотерапія
мамочка
20.05.2015
Добрий день, у мене таке питання:у мене часто бувають застуди, переважно без температури. Проходить вона стандартно: кашель трішки може бути, нежить (алергічний) при цьому слабість сильна, розбитість, морозить. Скажіть, будь ласка, про що це може свідчити? Можливо ослаблений імунітет і треба якісь аналізи поздавати, бо вроді температури немає, така легка застуда, а така слабість, сили взагалі немає...
Олеся
16.05.2015
Доброго дня! в мене виявили правосторонню пневмонію. В лікарню не ложили, прописали цефтриаксок і лазолван 2 рази в день, 7 днів. Лікар була дуже здивована, що в мене немає температури. сказала, що лікування може не допомогти, але без температури в лікарню теж немає смислу лягати. Я колю ліки вже 4 день, змін ніяких. Кашель не зменшується, всеодно сухий. Хочу запитати: мені колоти далі чи варто звернутися до іншого лікаря?
Мирослава
14.05.2015
Після коритування мазю Бетасалік, шкіра побілішала на місці нанесення. Скажіть, будь-ласка,що робити,щоб шкіра відновила свій колір?Дякую за відповідь!
Микола
14.05.2015
Чи можна їсти морозиво і яке, якщо людина має цукор і колиться інсуліном
Наталія
13.05.2015
Підкажіть, будь-ласка, до якого спеціаліста звернутися. Я  відчуваю солоткий смак у роті, зверталася до стоматолога він сказав що з зубами все впоряду. Порадив піти до ендокринолога і здати аналіз на цукор. Аналіз здавала для контролю декілька раз результати в нормі. Порадьте до якого ще спеціаліста звернутися
Роман
12.05.2015
Дорога редакціє, справді сердечно прошу допомоги у такому питанні!
Мені 24 роки, на серце ніколи сильно не жалівся, але інколи, дуже рідко, коли працював важко, або сильно боліло горло, дуже сильно, мав пити корвалмент, кололо в області серця, ці ліки мені допомагали. Останнім часом працював в Єгипті, кімната з дуже поганим повітрям і праця важка, особливо нічна дискотека на якій танцювати %u2013 це мої обов%u2019язки аніматора. Мене почало не на жарт періодично колоти серце, таблетки пішли одна за одною, добре що змогли  з України передати. Також передали корвалтаб %u2013 він допомагав гірше, після нього почувався чомусь якось мляво. Відповідно я зібрався з силами і вилетів з Єгипту, аби не ускладнювати ситуацію і далі. Зараз я живу в Європі, але теж як волонтер, тут в мене немає можливості звернутись до лікаря. Але є трохи ліків. Підручні засоби. Аптеки, звичайно. Переліт був важкий, я мусів пити таблетки щоб «не відкинутись». Зараз серце просто інколи неритмічно стукає, болить дуже рідко і не сильно. Вже 3 дні відпочиваю і досі сонливість підвищена і втома. Завтра берусь до роботи, але не важкої. Питання, вибачте що так довго, аби правильно мене зрозуміли: боюсь аби я чогось там не нарушив, бо не здоровий я щоб аж такий мужик, постійно хворію. Яку зараз профілактику зробити? Щоб відпочило, не відбилось? Чи можна якось себе «перевірити»?
4 5 6 7 8
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.