Гірудотерапія та фітотерапія
ВІДПОВІДІ: Гірудотерапія та фітотерапія
олександр
26.06.2015
Доброго дня! Мені 43. Іздили з дружиною на море, автомобілем, дорога важка. Перед від'їздом дуже втомився-робота. В першу ж ніч після приїзду відчув горло і легку нежить. На ранок після зарядки стан погіршився: жар в тілі, болі в суглобах. Багато пив, прогрівався, прийняв декатилен, септефріл і за 3 дні стан покращився. За кілька днів випив не тепле пиво і знов. В горлі з'явився гнойовик, що запутало мене ще сильніше, бо з досвіду це мало викликати високу температуру. А тут 36.9-37.1. Антибіотик нічого не дав, як і орасепт і йдодицерил по приїзду. Почистив горло в лора. Незрозумілий стан уже місяць і не проходить. Відчуваю дискомфорт від холодної води, від холоду, від вітру. Після 36.9 температура падає до 36.3. Розумію, що організм бореться, але не розумію з чим. Аналізи в порядку. Підкажіть будь ласка, що це?
відповідь лікаря
Доброго дня! Вам потрібно зробити бакпосів з зіва на патогенну флору, з чутливістю. Виросте збудник його пролікувати і стан покращиться.
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.