Гірудотерапія та фітотерапія
ВІДПОВІДІ: Гірудотерапія та фітотерапія
В'ячеслав
23.06.2015
Надмірно пітніють обличчя та вуха. Почалось усе з довгого волосся, яке доводилось мити раз на декілька днів, потім вже й кожного дня, причиною був і є жир, який не переношу, навіть від вечері на руках. Можливо, саме миттям я довів шкіру і сальні залози до такого стану, але тепер лице, особоиво ніс, мию по декілька раз на день. Вуха викликають дисконфорт якщо не чистити їх раз на день, а коли користуюся навушниками-вкладишами, то й по декілька раз, виділення прозорі, просто піт із жиром. Можливо це пов'язане із гормонами, мені 18 і інколи ще турбують прищі. Ніяких особливих подразнень на шкірі немає, після миття також. Турбує хіба що ніс, всередені не рідко відчується затуда, яка вже хронічна, напевне. Харчування, шампунь та мило змінні, тому це не алергія на щось конкретне. Проявляється роки 2, останні 3-4 місяці особливо надокучає. Поки хочу спробувати щось вдіяти без лікарні, що порадите? Дякую, лікарю)
відповідь лікаря
Доброго дня! Вам потрібно обстежити шлунково-кишковий тракт та щитоподібну залозу (УЗД, гормони) та звернутись до фітотерапевта.
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.