Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Надежда
14.10.2011
Доброго дня! У мене виникла проблема: місячних немає вже 3 місяці. Лікар виписала мені Ліндінет, але я не можу почати їх пити, бо чекаю місячних. На днях у мене появились кров'янисті виділення і через 2 дні зникли. Я почала приймати Ліндінет і не знаю, що тепер робити. Про що можуть свідчити такі виділення? І що мені робити з прийомом таблеток? Порадьте, будь ласка. Наперед вдячна.
відповідь лікаря
Доброго дня, Надія. Виходячи з того, що ви не володієте об'єктивною інформацією про стан вашого організма ( дані УЗД та гормонодіагностики ) ви не можете ( і лікар також) достовірно взнати ( а не будувати версії) про що свідчили ваші виділення. Якщо ви не вагітні, то прийом 1-єї упаковки ліндінету не має зашкодити ( як правило), тому є сенс продовжити їх прийом до кінця упаковки, а потім із вашим гінекологом вибрати найбільш сприятливу для вас тактику.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика