Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Ольга
09.06.2018
Добрий день.У мене був незахищений статевий акт до кінця після місячних,я прийняла за 8годин таблетку простинор а за 12годин другу,через декілька днів знову почались місячні це є нормально?
відповідь лікаря
Доброго дня! Так, при прийомі Постинору таке трапляється досить часто. Пам'ятайте, що препарати екстреної контрацепції не можна приймати частіше одного разу на півроку!
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика