Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Іра
27.08.2011
Скажіть, будь ласка, чи завжди після прийняття постинору є кровотеча по середині циклу, а потім місячні приходять в строк або майже в строк, бо як я знаю, що він діє відторгненням ендометрія в матці. І чи означає відсутність кровотечі, що препарат не подіяв?
відповідь лікаря
Доброго дня, Іра. Після прийому постінору можуть бути самі різні порушення менструального циклу, а можуть і не бути взагалі і місячні можуть початись вчасно. Препарат запобігає овуляції, перешкоджає імплантації, а не викликає відторгнення ендометрію. При використанні по інструкції його надійність 95-98%, у разі затримки місячних більше 36-ти днів, проводять гінекологічне УЗД.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика