Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Ксюша
25.08.2011
Скажіть, будь ласка, чи після прийняття ескапелу можлива затримка і наскільки днів? Чи можна вважати гормональним збоєм, якщо немає місячних 4 дні після прийому, чи це свідчить про вагітність?
відповідь лікаря
Доброго дня, Ксюша. Після прийому ескпелу зовсім не обов'язково мають відразу розпочатись місячні (зазирніть до інструкції:
"Применение препарата, как правило, не нарушает регулярность и нормальный характер менструаций. Иногда возможно более раннее или запоздалое (примерно 2 дня) появление менструации. При задержке менструации более чем на 7 дней, а также в случае, когда своевременно наступившая менструация протекает необычно, либо имеет место подозрение на беременность по каким-либо иным причинам, следует провести гинекологическое обследования  и УЗИ для исключения беременности.")
Тому чекайте своїх місячних як завжди, а якщо буде затримка довша 6-7 днів, проведете УЗД гінекологічне та звернетесь на консультацію до гінеколога.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика