Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Беата
12.02.2018
Добрий день! Вмене закінчилися місячні 1 лютого , після чого 4 і 5 лютого вмене був незахищений секс, приблизно через 14 годин я прийняла противозачаточні таблетки. Чи  можливо завагітніти?  А 10 числа почалися кровяні виділення  нібито місячні дтривають до нині .Що це може означати?
відповідь лікаря
Доброго дня! Статевий контакт у вас відбувся ще до початку овуляції, тому ймовірність вагітності низька. А тривалі виділення, скоріше за все, викликані протизаплідними таблетками. Такі препарати не варто приймати неконтрольовано, існує певна схема їх вживання. Якщо це був препарат екстреної контрацепції, то він, звичайно, міг викликати гормональні порушення. Вам варто звернутися до гінеколога, пояснити ситуації, щоб він допоміг вам врегулювати цикл.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика