Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Юлія
14.08.2012
Доброго дня. Я здавала аналізи ТОРЧ в лабораторії СіНЄВО. Результат на антитіла Lg G к HSV 1/2 7.5 (більше 1.1 позитивний). Допоможіть розшифрувати що це значить. Я хвора вірусом? І як це вплине на вагітність?         
відповідь лікаря
Добрий день,Юлія. Наявність у вас Ig G означає, що колись у вас був контакт із цим вірусом( тобто ви ним перехворіли) і у вас виробились антитіла до нього. Наявність в крові Ig G к HSV 1/2 7.5 ще нічого не означає. Діагностичне значення має виявлення Ig M, що визначається при гострому процесі, або збільшення титру Ig G в 4 рази протягом  2-3 тиж . При  гострому процесі варто утриматись від вагітності на період лікування.
Відсоток передачі інфекцій від матері до плоду дуже низький, нижче 10% (і то тільки у випадку первинної інфекцій). виникають через це відсоток  патологій коливається також близько 10% (тобто тільки 1% дітей ризикує підчепити герпес від мами, оскільки у дитини є своя імунна система). Ось чому герпес не є приводом для відмови від планування вагітності! Для уточнення діагнозу вам потрібно додаткове обстеження та індивідуальна консультація лікаря.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика