Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Алла
19.05.2012
Добрий вечір! В мене таке запитання: у 2008 році народила хлопчика, під час вагітності в мене виявили хронічний хламідіоз, хлопчик родився здоровий. Після родів лікували мені ерозію досить довгий час (майже рік) і прижигали, спринцювалася і пила таблетки, потіім сказали, що потрібно прижигати, вже і прижигали, через деякий час знову сказали, що є ерозія. Але більше я не ходила нікуди, бо вони не лікують, а тільки викачують гроші. Підскажіть, будь-ласка, зараз плануємо ще одну дитину, чи потрібно мені пролікувати цей хронічний хламідіоз, який в мене був при першій вагітності, і чи він впливає якось на вагітність і плід. Підскажіть лікування хламідіозу. Дякую
відповідь лікаря
Добрий вечір, Алла. Виникає багато запитань по вашому звертанню. Чому ви думаєте, що у вас хламідіоз та ще й хронічний (у вас є підтвердження наявності хламідійної інфекції в організмі по мазку на ДНК ПЛР ? Інші обстеження до уваги не беруть. Окрім того у вас має наростати титр IG A,M до хламідій в 5 разів в порівняльних аналізах та підвищений титр IG G). Щоб щось лікувати потрібні підстави, а потім, відповідно, необхідний повторний контроль.
Хламідіоз впливає на плід в 16-30% випадків, призводячи до різних негараздів, тому, при бажанні, зверніться на консультацію зі всіма попередніми обстеженнями. Запис в адміністратора.
Стосовно ерозії, то після проведення кольпоскопії з відеофіксацією та комп'ютерною обробкою зображення можна буде вирішити тактику ведення вашого випадку (вичікувальна чи активна).
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика