Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Ната
25.04.2012
Підкажіть, будь-ласка, приймала на протязі 7 місяців новінет (після медикаментозного переривання вагітності), під час того як пила цикл був 29 днів, регулярно. Припинила приймати припарат в січні та в лютому місячні почались через 29 днів, а вже в березню аж через 39 днів, тобто 2 квітня. Підкажіть, що робити! І ще був перерваний статевий акт 15,16,17.04,і 20,22.04, Підкажіть, що зробити щоб не завагітніти і яка вірогідність того що завагітніти могла.         
відповідь лікаря
Доброго дня, Ната. У вас вірогідність завагітніти при наявності овуляції, прохідних маткових трубах, здоровій матці та задовільній спермограмі не менше 30-50%. Так як пройшло вже три доби, то нічого не поробиш, будете очікувати слідуючі місячні. Зважаючи на затримку місячних в попердньому циклі, вам необхідна консультація гінеколога та УЗД вагінальним датчиком (в яку фазу циклу проводити УЗД, буде зрозуміло під час консультації). Так ви отримаєте достовірні дані про стан вашого здоров'я на цей час.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика