Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультує:

Задати своє запитання


Доброго дня! У моєї дитини (1рік) дуже свербить все тіло, вона роздряпує його аж до крові, але явних висипів немає. Скажіть, будь-ласка, що робити? (Тетяна)
— Доброго дня, Тетяно! Виражений свербіж шкіри, що супроводжується роздряпуванням аж "до мяса", в більшості випадків виникає при корості (чесотка), тому перше, що потрібно зробити - відвідати дерматолога. Також свербіж можливий при сухості шкіри, у такому випадку допоможуть зволожуючі креми типу "Мустелла", "Тріксера", "Екзомега", купання дитини у помякшеній воді з добавленням морської солі, запарених висівок. Інші причини потрібно розглядати індивідуально після огляду дитини.

Ваша думка?

 
Аноним20 листопада в 14:02
У моєї дитини чисотка,уже навіть на личку,що робити?? Її 1рік. Нам дерматолог приписав сірчану мазь але вона не допомагає. Поможіть,мені жалко дитину.
Відповісти
Ю.В.Ю.В.Аноним20 листопада в 18:49
Призначення препаратів можливе лише під контролем лікаря (особливо в такому віці). Окрім лікування дитини, необхідно продезинфікувати усе її оточення (постільну білизну, одяг, іграшки, предмети побуту тощо). Відвідайте повторно дерматолога, можливо виберіть іншого лікаря, до якого будете мати більшу довіру
Відповісти
АнонимЮ.В.21 листопада в 23:50
А чим можна продезинфікувати???
Відповісти

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 6 днів Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати