Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультує:

Задати своє запитання


Доброго дня я з таким питанням на даний час доні 2,4. В 4 місяці ми перехворіли нежить і температура і виявили збільшені лімфовузли за вушками з ліва як горох , а з права як горошинка чорного перчику . в 7 місяців віддвідали гематолога пройшли лора, узд очп, поставила діагноз локальний лімфаденіт . синдром прорізування зубів. Аналізи були в нормі. Сказала кожні 6 місяців здавати ЗАК і спостерігати , дитина активна ніяких відхилень немає. На сьогодні вони так і є час від часу то зменшуються то збільшуються. На минулому тижні у малої зявилась ранка на губці (типу герпес) і помітила що з того боку де вона була збільшився лімфовузл де шия переходить в плече здали кров гемоглобін 111, Еретроцити 3,74,к.п 0,89,Лейкоцити 7,5,шое-6,сегментоядерні 23, езеофіли 4, лімфоцити 62, моноцити-11. Скажіть з чим це може бути повязано і до кого звернутись.Можливо здати аналіз крові на інфекції.Дякую (Лілія)
— Доброго дня! Лімфоідна тканина реагує на будь-який процес в порожнині рота. Щоб не пропустити інфекцію,вам потрібно здати аналіз на вірус Епштейна-Бара. І звернутись в наш центр до педіатра.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
20 грудня — через 4 дні Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати