Запитати лікаря

Спитати лікаря

Задати своє запитання


Доброго дня. У мене Цукровий діабет 1 типу. Нещодавно у моєї дружини почались полі у животі і вона пішла на прийом до лікаря і УЗД, а також взяли якісь аналізи, там їй поставили діагноз ерозія шийки матки та кіста. Вона пролікувалась і сьогодні відвідала лікаря знову. Лікар сказав, що там є багато проблем, аналізи погані, тому лікар сказав пройти аналізи на венеричні захворювання, і їй, і мені(які саме я не пам%u2019ятаю). Саме запитання: чи може через те, що у мене діабет, у мене розвиватись якісь венеричні інфекції,якими б я міг заразити свою дружину, чи проблема в чомусь іншому? (Роман)
— Доброго дня! Повірте, Ваш діагноз до проблем зі здоров'ям вашої дружини немає ніякого відношення. Щодо її стану, то, на жаль, в наш час у жінок досить часто розвиваються подібні проблеми (в цьому винні багато чинників: екологія, харчування, стреси, сидячий спосіб життя і т.ін.), але всі вони вдало лікуються при своєчасному зверненні до лікаря. Бажаємо Вам здоров'я!

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 3 дні Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 8 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати