Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультує:

Задати своє запитання


Мене турбує біль внизу живота з лівого боку. Впродовжд двох років він змінюється. Спочатку був слабшим пульсуючим, останні два місяці пекучий. Перевірки у гінеколога нічого не виявляють. Біль то вчухає, то знову пульсує. Коли він сильний, відчутно віддає вздовж лівої ноги. Створює дискомфорт. (Оксана)
— Ми радимо Вам спочатку зробити УЗД вагінальним датчиком, здати загальні аналізи, обов'язово загальний аналіз сечі, мазки на флору цитологію, урогенітальний бакпосів (усі ці обстеження Ви можете зробити у нас). Якщо у Вас вже є всі ці обстеження, Ви можете звернутись на консультацію до наших лікарів.

Ваша думка?

 
Аноним28 жовтня в 17:44
Але з яким можливим захворюванням це повязане!
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович БогуцькийАноним28 жовтня в 22:16
Добрий день, Оксано. Заочно неможливо вирішити вашу проблему, окреслю сферу пошуків: ендометріоз, варикозне розширення тазових вен, найрізноманітнійші проблеми з хребтом ( від радікуліту до кили (грижі) диску ), сигмоїдит (запалення сигмовидної кишки), сечосольвий діатез ( аж до сечокам'яної хвороби) і т.д. Для звуження кола пошуків, для встановлення точного діагнозу та надання вам рекомендацій для вирішення вашої проблеми необхідна перш за все індивідуальна консультація терапевта ( сімейного лікаря), який надасть вам подальші рекомендації. Стосовно гінеколога ( якщо його послуги знадобляться ), звертайтесь до нього із заключенням УЗД вагінальним датчиком в "узіста"-гінеколога, яке проведено обов'язково має бути напередодні місячних ( за 2-3 дні до початку місячних ), що надасть додаткову інформацію.
Відповісти
Аноним6 квітня в 09:00
Доброго дня, Оксана. Мене звуть Валентина.У мене такi самi симптоми, незнаю що робити. Гiнеколог та УЗД кажуть, що все в нормi. Що вам сказали?
Відповісти

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 1 день Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 6 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати