Запитати лікаря

Спитати лікаря

Задати своє запитання


Добрий день! скажіть будь ласка чи потрібне лікування при такому діагнозі:епілептиформна активність по вогнищевому типу. Іритативна зона в задніх відділах правої півкулі головного мозку. Найбільш ймовірно доброякісні епілептиформні патерни дитинства - це ми робили відео ЕЕГ вчора. а рік тому робили, де написано - іритаця лобно-скроневої ділянки лівої півкулі. міжпівкульна асиметрія відсутня. В дитинки (6 р.) після засинання подьоргуються ручки і ножки, а деколи і все одразу і часто болить голова. Один лікар сказав що лікувати не потрібно а інший назначає депакін. Що робити? і які ще обстеження потрібно пройти щоб дійсно підтвердити епілептичні судоми? Дякую за відповідь. (Вікторія)
— Доброго дня,Вікторіє! Зміни на ЕЕГ не є підставою для лікування. Якщо ці зміни супроводжуються порушенням сну, судомами, заїканням, нетриманням сечі та інше, в тому числі часті головні болі потрібне лікування.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 3 дні Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 8 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати