Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультує:

Задати своє запитання


Надмірно пітніють обличчя та вуха. Почалось усе з довгого волосся, яке доводилось мити раз на декілька днів, потім вже й кожного дня, причиною був і є жир, який не переношу, навіть від вечері на руках. Можливо, саме миттям я довів шкіру і сальні залози до такого стану, але тепер лице, особоиво ніс, мию по декілька раз на день. Вуха викликають дисконфорт якщо не чистити їх раз на день, а коли користуюся навушниками-вкладишами, то й по декілька раз, виділення прозорі, просто піт із жиром. Можливо це пов'язане із гормонами, мені 18 і інколи ще турбують прищі. Ніяких особливих подразнень на шкірі немає, після миття також. Турбує хіба що ніс, всередені не рідко відчується затуда, яка вже хронічна, напевне. Харчування, шампунь та мило змінні, тому це не алергія на щось конкретне. Проявляється роки 2, останні 3-4 місяці особливо надокучає. Поки хочу спробувати щось вдіяти без лікарні, що порадите? Дякую, лікарю) (В'ячеслав)
— Доброго дня! Вам потрібно обстежити шлунково-кишковий тракт та щитоподібну залозу (УЗД, гормони) та звернутись до фітотерапевта.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
20 грудня — через 4 дні Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати