Запитати лікаря

Спитати лікаря

Задати своє запитання


Добро дня в мене таке питання; я відчуваю дискомфорт в сексі особливо коли все до ходить до кінця (коли кінчаю, плюс дуже швидка еякуляція від 30сек.до 1хв.) опісля в мене підвищується серцебиття і парочиться в голові. Пів року тому моя дружина ще була вагітна і останні 3 місяці ми не займалися з нею коханням,та під час того періоду у мене виявили автоімуний тероїдит. Я проходив лікування і вже через 4 міс. почувався краще. І ми спробували зайнятися коханням(так як вже можна було після родів).Ось тоді мені ставало дискомфортно. Скажіть, будь ласка, що може спричинити такі порушення? Затримка в сексі чи АТ? І чи майже щодденний секс до вагітності (алькоголь не вживав,тільки курив) міг призвести до винекнення АТ? (Сергій)
— Доброго дня! Такі порушення спричиняють декілька станів, тому для уточнення слід звернутися на очну консультацію до лікаря уролога.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
07 грудня — через 2 дні Хома Тая Олександрівна дитячий лікар-невролог
Відвідати
08 грудня — через 2 дні Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
14 грудня — через 9 днів Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 14 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати