Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультує:

Задати своє запитання


Доброго дня! Я дівчина, мені 18 років, ніяких патологій або інших хвороб немає. Останні пару місяців почала помічати, що в мене часто паморочиться в голові. Приймає вигляд, коли все навколо крутиться, або ж роблю те я. З'явилась головна біль у скронях (ніби здавлюючий). А тиждень назад помітила за собою сильну втому, виснаженість + почався біль у м'язах та тошнота (виключає блювоту). Я активна, займаюсь спортом, але останнім часом це стало важко, одразу болить голова, втомлююсь за хвилини і біль у м'язах не сходить. Перечитала масу статей, симптоми всюди різні і їх багато. Підскажіть, будь ласка, чим це може бути викликане та що можна зробити? (Олександра)
— Здраствуйте Олександра! Ці симптоми вказують на вегето-судинну дистонію, та гіпофункцію щитовидної залози. Лікуються фітокомпозиціями: нормострум та вазонорм . Вам потрібно звернутись до фітотерапевта.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 1 день Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 6 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати