Запитати лікаря

Спитати лікаря

Задати своє запитання


Добрий день! Моїй сестрі 15 років, після захворювання звичайним грипом їй дало ускладнення на головний мозок, в лікарні на початку виявили гейморіт (але вже вилікували його), тоді менінгіт, а зараз енцифаліт...Лікують дорогими препаратами і всім необхідним, поступово вона почала впадати в кому, але зараз очі відкриває, але не реагує, і не говорить, дихає сама, але ще для підтримки підключений препарат, температура 37.3, пульс 135 на 99, але лікарі кажуть що стан важкий.....і тепер нам заявили діагноз, що в неї підгострий склерозуючий паненцефаліт з мязевою дистонією Шільдера (цей діагноз як нам відомо пов'язаний з кіром, але вона кіром взагалі ніколи не хворіла) сутто ми не бачимо підстав для цього діагнозу, на початку лікування їй робили знімок голови (3 рази) то результат був схилений на енцифаліт тоді пункцію (3 рази), після третього разу пункція від 48 зменшилася до 24.....і ми не розуміємо як цей діагноз міг тільки зараз зявитися.....Прошу вас дати нам свою відповідь і рекомендації на подальше лікування!!! Дякуємо!!! (Оксана)
— Доброго дня, Оксано. Паціента потрібно бачити, також небхідно знати детальний анамнез та результати всіх обстежень,.як лабораторних так і інших діагностичних. Кір може протікати в стертій формі, дуже подібно до грипу з поодинокими елементами висипу, що може бути пропущено.Вам Тому давати вам заочні рекомендації буде не коректно.

Ваша думка?

 

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 3 дні Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 8 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати