Запитати лікаря

Спитати лікаря

Задати своє запитання


Доброго дня! Моєму синові (1 рік 10 місяців) зробили нейросонографію в 1,6 місяців все добре но субдуральний простір зліва 5,0 (розширений), справа 3,5.Це мене лякає і я дуже переживаю. На УЗД лікар сказав, що не має чого хвилюватися. Педіатр який мене відправив на нейросонографію (йому не сподобалося що в малюка відкрите джерельце і великовата головка ) переглянувши УЗД сказав, що не повино бути розширено і направив мене до невролога. Невролог оглянувши малюка,відповів що дитина правильно розвивається, потрібно попити березові бруньки (1 ч. ложка на 300 мл води за інструкцією) 1 ч.ложка 4 рази вдень пити 3 неділі і все пройде, УЗД повторне не обовязково робити. Ми все пропили так як призначив лікар. Уже пройшло 3 місяці, а я все переживаю, чи зменшився субдуральний простір зліва чи розширений, тімячко в малюка заросло. Дитина родилася доношеною на 40 тиж. Підкажіть, будь-ласка, що мені робити. Чи світити малюку головку чи ні? Чи велике розширення чи не дуже? Дякую вам! (Іванка)
— Доброго дня, Іванко. по перше-який обєм голівки(міряти сантиметровою стрічкою по надбрівю спереду та потиличних буграх з заду) -які розміри голівки були при народженні? Якщо психомоторний , емоційнихй мовленевий розвиток дитини по віку-спостерігати.

Ваша думка?

 
Аноним24 березня в 02:14
Відповісти

приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 3 дні Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 8 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати