Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультують:

Задати своє запитання


Доброго дня, сім днів як забрали спіраль, чи могла я завагітніти за ці дні? (Оля)
— Доброго дня, Ольга. Якщо вам зняли ВМК посередині циклу, то можливість завагітніти висока, а якщо зняли в перший день місячних, то низька вірогідність вагітніти.

Ваша думка?

 
1 2
ОляОля1 січня в 20:29
Місячні були із 3.12 і закінчилися 10.12 спіраль забрали 14.12 чи могла завагітніти до кінця місяця? Скажіть коли найкраще мені вагітніти
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький2 січня в 01:38
Доброго дня, Оля. Завагітніти теоретично можна було і в грудні посередині циклу (під час овуляції — на 12-13-14-16 день циклу, в залежності від його тривалості).
Відповісти
ОляОля2 січня в 16:27
Скажіть будь_ласка чи буває що після спіралі можна обше не завагітніти.Дайте пораду може мені потріб щось з медикаментів приймати?
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький3 січня в 03:35
Ніяких медикаментів без консультації з лікарем, без огляду та додаткових обстежень, здоровим людям приймати не потрібно. Якщо на протязі року активного статевого життя (кожен день чи через день) сімейна пара не отримує вагітність, то це привід розпочати взнавати свій рівень здоров'я. Ваші переживання поки що дещо передчасні.
Відповісти
ОляОля3 січня в 16:06
Була на огляді сказали ,що все добре і призначили Вітамін Е 200_Зентіва.Скажіть в мене є шанси, ще завагітніти другою дитиною?
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький3 січня в 19:12
Шанси є майже у всіх та майже завжди. Стан ваших справ ми можем визначити через 1 рік активного статевого життя (є вагітність — добре, не має — це ще не привід до переживань, а лише факт, що потребує вияснення причини).
Відповісти
ОляОля7 січня в 19:52
Скажіть якщо місячні мали бути 3.01 і не має тільки 6.01і 7.01 мажеться трішки і перед цими днями був статевий акт. Груди збільшелись і болісні,що це може бути.Чи може бути вагітність тест зробила одна поділка.
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький7 січня в 22:30
Добрий вечір, Оля. Вагітність швидше за все неможлива, але проведіть УЗД вагінальним датчиком та зверніться на консультацію до спеціаліста з приводу вашого порушення циклу.
Відповісти
ОляОля8 січня в 20:12
Скажіть будьласка мені призначили метронідазол він мені не допомагає що мені приймати ваші, поради кращі ніж огляд лікаря
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький9 січня в 04:56
Добрий вечір, Оля. Консультації без огляду, візуалізації клінічної картини, опитування, результатів обстежень (мазки, бактеріальний висів, "слайди", тощо) є дуже недостовірними. Ось у вашому випадку: навіщо вам був метронідазол; які результати обстежень, скарги, яка доза препарату, тривалість прийму, виробник препарата і т.д. Навіть, отримавши всі ваші відповіді, без клінічної картини ситуація буде неповноцінна і рекомендації, відповідно, можуть бути помилковими. Якщо у вас є можливість, краще звернутись на індивідуальну консультацію та огляд. Запис в адміністратора.
Відповісти
ОляОля17 січня в 20:28
Доброго вечора, якщо місячні в мене були 9.01по 14.01 коли мені най краще пробувати завагітніти..........
Відповісти
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький18 січня в 02:06
Доброго вечора, Оля. Починайте кохатись з 10-го-12-го дня від початку місячних 1 раз в день кожен день чи через день, хоч до початку слідуючих місячних.
Відповісти
ОляОля25 липня в 02:29
Стоїть спІраль вже 10 місяців чи можна завагітніти якщо у місячні займатись сек,,,,??
Відповісти
Аноним9 вересня в 00:27
Чи можна в дом умовах вирахувати стать
дитини
Відповісти
Аноним16 січня в 19:53
Спіраль виняли 3 тижні тому місячні були 11.01-16.01 коли мені краще завагітніти
Відповісти

1 2
приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
30 січня — через 9 днів Лобанов Олександр Миколайович Психолог, невропатолог, методи корекції ваги
Відвідати
02 лютого — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
03 лютого — через 12 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати