Запитати лікаря

Спитати лікаря

Консультують:

Задати своє запитання


Доброго дня. Мені 25. Рік тому я завагітніла на фоні закінчення прийому ОК(Ярина+). На 6 тижні під час УЗД вагітність підтвердилась і СБ+. Та через тиждень в мене відбулась дуже велика кровотеча з виділеними згустками крові розміром з-пів кулака. Я подумала, що відбувся викидиш. Відрузу поїхала в лікарню. Там на УЗД сказали, що вагітність завмерла. Призначили медикаментозний аборт. Після нього в мене залишились поліпи і я зробила гістероскопію. Можливою причиною вважала недостатність прогестерону, так як за день до кровотечі я помітила значну рослинність в себе на ногах. Після цього в мене була гормональна терапія. Під час гормональної терапії овуляції в мене не було (щомісяця робила фолікулометрію), домінантний фолікул не ріс. Потім терапія закінчилась і я пила Міофолік . Через 2 місяці перша овуляція і вагітність. З моменту гістероскопії до настання першої овуляції і вагітності пройшло 8 міс. Я відразу звернулася до лікаря, здала аналізи на Прогестерон, ХГЛ, аналіз крові. Прогестерон 28,96, ХГЛ 1347, аналіз крові в нормі. Це був лише 2-3 тиждень вагітності. Я приймала Фемебіон, вітамін Е та уколи Прогестерону, 1 в день. Через тиждень в мене почались легкі коричневі виділення (це сталося після того, як я швикдим кроком пройшла 2км), відразу до лікаря, на УЗД, там вагітність підтвердилась, 3-4 тиждень і відшарування 0,9мм. Я прийняла Дуфастон 4 таблетки відразу, потім приймала кожні 8год, весь цей час лежала в ліжку і через тиждень пішла на УЗД. На УЗД відшарування було вже 0,3мл і СБ+, це був 5-6 тиждень вагітності. Я здала знову аналіз на прогестерон і ХГЛ. Прогестерон 24,19. ХГЛ - 37920. І продовжила пити дуфастон кожні 8 год. Через тиждень в мене з'явились знову легкі кров'янисті виділення. Я відразу поїхала на УЗД і там вже було відсутнє серцебиття і діагностовано завмерлу вагітність. Термін 7-8 тижнів. Скажіть, будь ласка, яка, можлива, причина 2 завмерлої вагітності? Чи, можлива, причина відшарування те, що я швидко пройшлась? Які аналізи потрібно ще здати для нового планування? (Таня)
— Доброго дня, Тетяна. Причину завмерлої вагітності Ви достовірно не взнаєте. Ви ж не віддавали матеріал на генетичне дослідження в м.Львів, щоб вони переправили його в Німеччину? Тому й не взнаєте ніколи чи не було генетичних особливостей ембріону. Спермограма яка? На якому апараті зроблена? Гістологія гістероскопії проведена з гістохімією? А чомі ні? Від того що Ви пройшлись нічого не змінюється. Аналізи не потрібні, потрібен гінеколог-репродуктолог з центру репродукції. Удачі.

Ваша думка?

 
ТетянаТетяна12 червня в 11:24
Дуже дякую за відповідь. Чистку ембріону мені ще не проводили. На цьому тижні тільки будуть робити. Я не знала, що можна відправити в Львів для того, щоб дізнатись чи не було генетичних особливостей. Підскажіть, будь ласка, а куди саме в Львів?
Спермограму не проводили, на жаль. Скажіть, будь ласка, на якому апараті краще в майбутьньому робити спермограму?
Так, гістероскопія проведена з гістохімією. Було виявлене запалення поліпа.
Чи не порадите ви гінеколога-репродуктолога і центр репродукції, куди можна звернутись під час планування наступної вагітності? І підскажіть, будь ласка, через який час після чистки можна пробувати завагітніти знову?
Відповісти

приховати