ВІДПОВІДІ: Алергологія
Людмила
21.01.2012
Доброго дня! Поможіть, будь ласка, у вирішені питання: вже десь 5 років мене мучить нежить (алергія), що я тільки не пробувала. Наш ЛОР нічого доброго не каже, прийняття таблеток від алергії помагало декілька днів. Тільки я добре підсіла на спреї, краплі. Без них не можу заснути, буває, що може баночка піти в день. Я вже почала користуватися народними методами, які довго не помагають. Які будуть Ваші поради? Дякую.
Нікуся
31.12.2011
Доброго дня, Юлія В'ячеславівна. В мене таке питання: ще з дитинства в мене на спині з'явилися декілька білих плямок. Наш лікар алерголог відповів що це вітіліго і направив нас до невропатолога, який відповів, що це алергія. Вже декілька років я пробую їх позбутися але нічого не виходить, можливо, ви щось порадите?
Аня
19.09.2011
Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. У мене така проблема. Я вже рік кашляю, тільки вночі, або ввечері. Кашель мокрий. Під час кашлю в грудях чути хрипи і свист, важко дихати. Вдень, ніби нічого і не було. Ходила до пульмонолога - легені в нормі. Все почалося з нежиті. А через 3 місяці почався цей кашель.
1 2 3 4
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - першої категорії, педіатр - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових конференціях.