ВІДПОВІДІ: Алергологія
Людмила
10.12.2012
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи може бути алергія на переміну погоди? Я починаю кашляти (ніби кішка по горлу лапкою водить), коли має йти дощ або сніг, потім перестаю, а коли погода починає мінятись на сонячну - знову кашляю. Про різні види диму і запахи мовчу. Чим можна зарадити мені, тому що деколи навіть вночі просипають від кашлю - дуже дере в горлі! Флюрографію проходила наприкінці вересня - все нормально. Дякую.
Любов
02.09.2012
Добрий день! У мого сина (7,5 міс.) майже 2 тижні, то з'являється, то проходить кропив'янка (хворієм вперше), в раціоні залишили гречану кашу та молочну дитячу суміш, змінили пральний порошок. Приймаємо феністил, смекту, креон. Чи можлива алергічна реакція на молочну суміш, яку вживаємо з 5 міс? Чи алергопроби щось покажуть в такому віці? Остерігаюсь переходу захворювання в хронічну форму. Дякую.         
Женя
30.06.2012
Добрий день, у мене на лиці з'являються червоні плями і вони зудять, лікарі сказали, що це кропивниця. Чи можна її вилікувати, якщо припарати не допомагають?
Тетяна
06.03.2012
Доброго дня! У моєї дитини (1рік) дуже свербить все тіло, вона роздряпує його аж до крові, але явних висипів немає. Скажіть, будь-ласка, що робити?         
Дмитро
20.02.2012
Доброго дня! У мене час від часу в області всієї спини відбувається приступ сильного зуду, тривалістю від 1-ї до 4-ьох хвилин. Також з'являються прищі. З чим це може бути зв'язано?     
Надя
20.02.2012
Доброго дня! У мене появився висипи на обличчі у вигляді червоних плям, які лущаться, сверблять, а потім печуть, їх найбільше є на підборідді і на щоках, що це може бути, можливо алергія якась? Як лікуватися?         
1 2 3 4
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - першої категорії, педіатр - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових конференціях.