ВІДПОВІДІ: Алергологія
юля
09.02.2015
Доброго дня, мене звати Юля, в мене кропивянка, як лікувати алергію, ходили до лікарів, найти нічо не можуть, підскажіть що робити?
Алиса
02.02.2015
Доброго дня! У моєї мами з'являються сильні плями на тілі від нападу астми. Потрібно звернутися до пульманології або відразу до алерголога?
Слава
02.04.2013
Доброго дня. 6 міс. тому була на річці і при березі залізла у водорослі після чого моментально на ногах спереду від кісточок до коліна  вискочили прищики зі свербіжем. Тепер часто після прийняття ванної (не душу) симптоми повторюються, при цьому навіть без використаня миючих засобів. Якщо наступного дня мочу ноги у цій зоні (вже навіть з душу), то свербіж розповсюджується і вище колін. Проходить коли кілька днів стараюсь не мочити їх. І так до наступної ванни з водою. Лікар не знає що це таке, але стверджує, що не грибок, а щось алергічне на одяг (у чому я сумніваюсь). Якраз 6 міс. живу на квартирі з ванною до цього користувалась душем, але проблеми почались саме після річки. Дякую.
Андрій
25.03.2013
Добрий вечір, в мене дуже чешеться тіло вечері, немаю спокою і вночі, приймаю Тавегіл таблетки. що робити,  скажіть, будь ласка?
Тетяна
22.03.2013
Доброго дня! Мені 24 р. У мене на животі та біля шиї появляється висипка у вигляді рожевих плям, не чешеться та сходить до 5 хв. Спочатку висипало, коли я нервувалась чи хвилювалась, але тепер почало висипати навіть при хороших емоціях (коли я сильно сміюсь і т.д), тобто при збудженому стані. Порадьте щось! Буду дуже вдячна!
Василина
05.02.2013
Червоні цятки на животі та шиї! Що це?
1 2 3 4
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - першої категорії, педіатр - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових конференціях.