ВІДПОВІДІ: Алергологія
Уляна
02.05.2018
-Доброго дня! Чим краще лікувати алергію на цвіт весняних дерев?
Таня
28.09.2017
Доброго дня. В мене щовечора після купання з'являються висипи по гомілках та стегнах...ці плямки мають червоний колір..при натиску біліють..мають різні розміри...не сверблять якщо їх не зачіпати..до ранку переважно самі проходять...скажіть будь-ласка щоб це могло бути?
Людмила
19.08.2015
Допоможіть вилікувати себорейений дерматит, алергічний дерматит. Призначали кальцій глюконат, дексаметазон, біфон, содерм, дермазол мах. Допомогло після трьої днів уколу раптом 2 дні пригоїлось, потім висипало так що на голові панцер, на тілі саме більше, на спині все у висипках. Другий лікар призначив систему: панангін ,аскорбін, дексаметазон, фіз-чин, клобескін мазь. Після першої системи неможу встати так болить голова. Допоможіть будь ласка, мені 40р. Грудна дитина.
юля
09.02.2015
Доброго дня, мене звати Юля, в мене кропивянка, як лікувати алергію, ходили до лікарів, найти нічо не можуть, підскажіть що робити?
Алиса
02.02.2015
Доброго дня! У моєї мами з'являються сильні плями на тілі від нападу астми. Потрібно звернутися до пульманології або відразу до алерголога?
Слава
02.04.2013
Доброго дня. 6 міс. тому була на річці і при березі залізла у водорослі після чого моментально на ногах спереду від кісточок до коліна  вискочили прищики зі свербіжем. Тепер часто після прийняття ванної (не душу) симптоми повторюються, при цьому навіть без використаня миючих засобів. Якщо наступного дня мочу ноги у цій зоні (вже навіть з душу), то свербіж розповсюджується і вище колін. Проходить коли кілька днів стараюсь не мочити їх. І так до наступної ванни з водою. Лікар не знає що це таке, але стверджує, що не грибок, а щось алергічне на одяг (у чому я сумніваюсь). Якраз 6 міс. живу на квартирі з ванною до цього користувалась душем, але проблеми почались саме після річки. Дякую.
1 2 3 4
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових
конференціях.