Запитати лікаря

Цікаве

Що вкаже на цукровий діабет?

Число людей, які страждають від цукрового діабету, збільшується з кожним роком, і до 2030 р. ця цифра досягне 500 млн чоловік.

Медики стверджують, що існує кілька тривожних ознак, які допоможуть розпізнати цукровий діабет на ранній стадії

Зір

Зазвичай при діабеті гострота зору знижується, але буває і зворотна реакція організму - він може покращитися. При посиленому зволоженні очей, а також ви помічаєте, що забуває про окуляри, перевірте рівень цукру в крові.

Слух

Вчені з'ясували, що початкова стадія діабету викликає пошкодження нервів і кровоносних судин у вухах, що призводить до втрати 30% слуху.

Жага

При підвищеному рівні цукру в крові організм вимагає більше рідини, щоб позбутися від нього. Якщо вас мучить постійна спрага, це може вказувати на діабет.

Сверблячка

Сухість шкіри і свербіння - ще один симптом цукрового діабету. І якщо ви використовуєте косметичні засоби для усунення неприємних відчуттів, але вони не наступають, то треба звернутися до лікаря.

Шкіра

Про неполадки в організмі можуть говорити темні пігментні плями. Дані зміни відбуваються через розростання клітин шкіри і збільшення рівня меланіну.

Помиляється той, хто думає, що діабет - це вирок Якщо вчасно звернутися до лікаря, то хворобу можна контролювати і не давати розвиватися. 

Обговорення:


приховати