Запитати лікаря

Цікаве

5 продуктів для краси волосся і шкіри

Прагнення до краси тіла природно для людини. При цьому багато людей витрачають величезні гроші на засоби по догляду за шкірою і волоссям, забуваючи, що їх стан багато в чому залежить від способу життя і харчування. Так, можна в наші дні створити красу штучно, але набагато важливіше підтримувати здоров'я зсередини. Що впливає на зовнішній вигляд шкіри і волосся? Харчування!

Продукти, які ви вживаєте, можуть стати першими помічниками для збереження краси. Багато людей підбирають продукти щодо вмісту в них калорій, як вони вплинуть на вагу. Але продукти також можуть поліпшити шкіру, нігті і волосся.

Дієтологи виділили п'ять продуктів, які найбільше впливають на красу.

1. Різнокольорові овочі

Особливо корисні овочі, багаті бета-каротином, вітаміном А, - помаранчеві і червоні. Вони запобігають ушкодженню клітин і передчасному старінню. Дослідження показали, що овочі, що містять кольорові пігменти, можуть поліпшити колір обличчя без сонячної засмаги.

2. Чорниця

Чорниця - чемпіон серед фруктів, овочів і ягід по антиоксидантній активності. Вміщені в ній антиоксиданти захищають від передчасної старості. Тому є сенс додавати її в каші і йогурт щодня.

3. Горіхи

Горіхи, особливо мигдаль, незамінні для краси волосся і шкіри. Вони також володіють потужною антиоксидантною активністю. Вітамін Е, що міститься в них, запобігає передчасному старінню шкіри, нейтралізує дію вільних радикалів та бореться з сухістю шкіри.

4. Волоські горіхи

Цей горіх виокремлений, так як містить омега-3 нежирні кислоти і вітамін Е, які підтримують волосся і шкіру в здоровому стані. При цьому не треба їсти горіхи тарілками, цілком достатньо жмені в день, додавши її в салат, макарони або десерт.

5. Шпинат

Листові зелені овочі багаті антиоксидантами і поживними речовинами. Крім того, шпинат є джерелом вітамінів групи В, С і Е, калію, кальцію, заліза, магнію і жирних кислот.

Збагативши свій раціон перерахованими продуктами, не забувайте про просту чисту воду, що дуже важливо для здобуття здорової і красивої шкіри і волосся. Пийте багато чистої води протягом дня, їжте багато сирих соковитих продуктів, готуйте салати з яскраво забарвлених овочів. А ось кави і алкоголю краще уникати, так як вони зневоднюють організм. 

Обговорення:


приховати