Запитати лікаря

Цікаве

Чи потрібно жінці підбирати взуття для водіння?

Для багатьох жінок взуття є своєрідною візитною карткою, тому підбирається ретельно для кожного випадку. У гардеробі завжди можна знайти туфлі для вечірнього вбрання і чобітки для прогулянок, але мало у кого є спеціальна пара взуття для їзди за кермом.

Яким має бути таке взуття? Більшість зараз, напевно, уявили собі кросівки, кеди або зручні мокасини. Але ні! Найбільш комфортно тиснути на педаль в човниках з м'якою підошвою на невеликому підборі (до 5 см)! Таке взуття не сковує рухи і максимально зручне при управлінні автомобілем.

Але якщо ви не можете уявити своє життя без шпильок, то звертайте увагу не на висоту каблука, а на стійкість. Необхідний надійний супінатор і міцний, стійкий каблук.

Якщо ви початківець автолюбитель, то про шпильках краще поки забути. Відчути педаль і без труда управляти автомобілем допоможуть все ж кеди або балетки.

Особливу увагу приділіть зимовому взуттю. Це повинні бути черевики або чоботи, що не здавлюють ногу і не викликають оніміння. Підошва зимового взуття для водіння повинна бути м'якою. Якщо ж з м'якою підошвою зимового взуття ви не знайшли, то краще взуйте щось більш легке і збільште обігрів салону. При включеній грубці краще відмовитися від синтетичного взуття, так як повітря в ньому не циркулює, ноги надмірно потіють, а при виході на мороз це може привести до застуди.

Існує серед автолюбителів одне спірне питання: чи можна сідати за кермо в шльопанцях? Можна, якщо нога в шльопанцях стійка і не ковзає.

Але взуття для водіння не обов'язково повинне стати основною парою для носіння. Багато жінок вже давно взяли за правило перевзуватися за кермом в більш зручне. Так ноги під час їзди не тільки відчувають комфорт, але і відпочивають.

Отже, взуття для водіння повинне бути щільно фіксоване, але не віджимати ногу, з податливою підошвою і точно підходити за розміром, як в довжину, так і в ширину, повинне стати вашим надійним помічником на кожен день. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
25 травня — через 5 днів Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
01 червня — через 13 днів Хома Тая Олександрівна дитячий лікар-невролог
Відвідати