Запитати лікаря

Цікаве

Як стати впевненим у собі в лічені хвилини?

Впевненість у собі є невід'ємною частиною успішності. Невпевнені в собі люди часто мають проблеми як в особистому житті, так і в професійній діяльності. Таким людям не тільки складно домогтися успіху, їм взагалі доводиться важко в житті, так як доводиться покладатися на думку оточуючих. Сумніваючись у власних силах, людина починає метушитися або зволікати, робити необдумані вчинки, відмовлятися від вигідних пропозицій або не діяти.

У нашому житті впевненість в собі просто незамінна якість: в отриманні нової роботи, при знайомстві, при вирішенні обставин, що склалися, і навіть під час шопінгу. На жаль, багато людей абсолютно позбавлені цієї якості і страждають під гнітом різних сумнівів, типу «я не зможу», «у мене не вийде», «це не для мене».

Психологи рекомендують п'ять способів миттєво набути впевненості в собі. Якщо слідувати їх порадам, можна підвищити впевненість в собі на 145%!

1. Хороша постава

Для початку витягніться до межі і навіть станьте на носочки. Лопатки тягніть назад, підборіддя вгору, дивимося прямо перед собою. Проробляти таку вправу необхідно щодня, додавши до неї планку і присідання з рівною спиною.

2. Не частіть в розмові

Стежити за мовою дуже важливо. Коли людина хвилюється, то видає себе прискореним голосом. Якщо має бути виступ перед публікою або просто важлива розмова, пам'ятайте про темп мовлення і не забувайте дихати. Тільки в спокійному голосі слова матимуть вагу і досягають мети.

3. Посміхайтеся

При зіткненні з неприємностями з'являється спокуса піти в себе і так заслужити репутацію зануди. Посміхайтеся щиро і по-справжньому. Позбутися фальшивої посмішки допоможуть вправи перед дзеркалом. Закрийте очі, опустіть їх вниз. Потім підніміть очі і відкрийте їх з посмішкою. Ця посмішка і буде справжньою.

4. Битва поглядів

Якщо людина не сидить постійно вдома, їй часто доводиться вступати в зоровий контакт зі співрозмовником: з начальством, колегами, офіціантами, продавцем в магазині і т. п. Ніколи не відводьте погляд першим і починайте вигравати в баньки. Думайте про кожний поєдинок поглядами, як про маленьку, але важливу ​​битву.

5. Швидка реакція

Позбавтеся від ярлика і навчиться приймати себе іншими, приймаючи рішення в перші три секунди, а подальші сумніви призведуть до помилкового вибору. 

Обговорення:


приховати