Запитати лікаря

Цікаве

Чому жінкам худнути складніше, ніж чоловікам?

Прагнення до досконалості в будові тіла в сучасному світі стає все більш актуальним. Багато жінок і чоловіків працюють над красивими формами фігури. Однак, коли справа стосується схуднення, то чоловікам справитися із зайвими кілограмами завжди простіше.

Якщо жінка чекає, що зможе накачати такі ж м'язи, як чоловік, то це нерозумно. Але попрацювати над цим варто!

Чому чоловікам втрата жирової маси дається простіше? На це є дві відповіді. Перша - чоловікам властивий більш високий рівень метаболізму, що дозволяє їм втратити більше калорій, втрачаючи при цьому однакову кількість ваги. Частково це пов'язано з генетикою, тому в цьому відношенні змінити багато жінкам не під силу. Друга - чоловіки легше втрачають вагу через більш високий відсоток м'язової маси, адже м'язова тканина є однією з найбільш метаболічно активних тканин організму.

Також варто враховувати тип жіночого тіла: надлишок жиру в стегнах, сідницях, нижньому відділі брюшної порожнини псують настрій багатьом жінкам, однак така природа. Жир в цих зонах особливо «упертий», позбутися від нього не так просто, почасти з тієї причини, що клітини, які контролюють швидкість ліполізу (розщеплення жирів), в жіночому організмі запрограмовані так, щоб зберегти накопичений жир. Крім того, ці області в жіночому тілі відрізняються зниженим кровообігом. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
25 травня — через 5 днів Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
01 червня — через 13 днів Хома Тая Олександрівна дитячий лікар-невролог
Відвідати