Запитати лікаря

Цікаве

Що є причиною більшості захворювань?

В ході численних досліджень і спостережень лікарі назвали одну загальну причину появи більшої частини захворювань. Крім того, були визначені правила, які допоможуть людині уникнути більшості проблем зі здоров'ям.

На думку фахівців, при бажанні людина може виключити фактори, що викликають хвороби. Виявилося, що виною всьому хронічний стрес і регулярне підвищене навантаження - це і є найбільшим негативом для організму.

Стреси і перевтоми грають вирішальну роль в 90% випадків, а виключивши їх, можна істотно поліпшити здоров'я.

Вчені встановили, що спеціальне тренування головного мозку і певне психологічне налаштування допомагають людям вирішувати проблеми зі стресом і навантаженням. При цьому, дане тренування під силу кожній людині, яка бажає знизити ризики виникнення різних запалень. Лікарі визначили ряд спеціальних вправ, які допомагають в підготовці організму до стресової інформації, також допомагають долати труднощі у всіх сферах життя. При цьому в цих вправах важлива позитивна оцінка отриманих стресів, присвоєння їм окремих категорій і зниження рівня очікування. Всі ці розподіли впливають на організм людини. Так, наприклад, знизити стрес можна за допомогою жарти і здатності співчувати. Фахівці вважають, що якщо людина навчиться управляти сприйняттям своїм організмом стресу, то вона зможе уникнути більшості захворювань.

Уникайте стресів і будьте здорові! 

Обговорення:


приховати