Запитати лікаря

Цікаве

9 ознак токсинів в організмі

Багато людей намагаються вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися, щоб не допустити накопичення токсинів в організмі. Але, на жаль, в сучасному світі, навіть при всіх наших стараннях, уникнути забруднення організму шлаками практично неможливо, так як вони міститися в їжі, воді та повітрі. Це негативно позначається на стані здоров'я.

Природа навчила наші видільні органи стимулювати виведення токсинів з організму, але часто вони так перевантажені від переробки шкідливої ​​їжі, яку ми вживаємо, що не справляються зі своєю функцією в повному обсязі.

Зрозуміти відразу, що організм перенасичений токсинами, складно. Але є деякі ознаки, які вказують на інтоксикацію.

1. Постійна втома

Навіть якщо ваш сон триває належних 8 годин, організм, намагаючись позбутися від токсинів, що накопичилися, відповідає нам втомою.

Втома, сонливість, труднощі з концентрацією - цих ознак достатньо для того, щоб зрозуміти, що організм перевантажений токсинами.

2. Постійний набір ваги

Для багатьох людей схуднути - непросте завдання навіть при додержанні збалансованої дієти і виконанні фізичних вправ. Якщо вага продовжує наростати, незважаючи ні на що, можливо, це пов'язано з гормональним дисбалансом. Зайва вага може бути пов'язана з багатьма факторами, в тому числі і з високим рівнем токсинів в організмі.

3. Запори

Кишечник - один з основних каналів виділення токсинів з організму. Якщо ви часто страждаєте від запорів, то це явна ознака інтоксикації. Вони можуть викликати запалення і складності з засвоєнням поживних речовин.

4. Проблемна шкіра

Шкіра - це дзеркало нашого організму. Наявність акне, висипу, алергічних реакцій - явна ознака того, що рівень токсинів перевищено. Також можуть з'являтися набряки, темні кола під очима, загострення екземи та псоріазу.

5. Підвищена температура тіла

Цей симптом часто пов'язаний з інтоксикацією печінки. Підвищена пітливість говорить про те, що печінка намагається вивести токсини з організму через шкіру.

6. Частий головний біль

Накопичуючись в крові, токсини шкодять нервовій системі і викликають негативні реакції, в тому числі і постійні головні болі. Нервові тканини дуже чутливі до токсинів, тому реагують болем.

7. Жир в області талії

Це пов'язано з тим, що токсини впливають на рівень глюкози і холестерину в крові, а також збільшують жирові відкладення в області живота.

8. Неприємний запах з рота

Навіть якщо ви регулярно і ретельно чистите зуби, поганий запах може бути пов'язаний з проблемами травлення і накопиченням токсинів у печінці. Токсини змінюють стан шлунково-кишкового тракту і сприяють накопиченню бактерій в порожнині рота, на зубах і яснах.

Надлишок токсинів в крові також виражається жовтим нальотом на язику, який теж може мати неприємний запах.

9. Камені в жовчному міхурі

Якщо у вас виявлені камені в жовчному міхурі, це також може бути пов'язано з підвищеним вмістом токсинів в жовчі. Печінка може почати вивільняти жовч в жовчний міхур, що веде до закупорки проток і утворення каменів.

Якщо вам знайомі описані симптоми, припиняйте харчуватися напівфабрикатами, збільшуйте в раціоні кількість води, фруктів і овочів. Корисно пройти очищувальну дієту. 

Обговорення:


приховати