Запитати лікаря

Цікаве

Які пози перед комп'ютером найнебезпечніші?

В останні роки більшу частину свого часу багато хто з нас проводять за комп'ютером. Чи замислювалися ви, що поза, в якій ви сидите за комп'ютером, так чи інакше впливає на ваше здоров'я?

Поза «нога на ногу» взагалі вважається однією з найбільш шкідливих. В той же час це улюблена поза мільйонів людей, що сидять за комп'ютером по всьому світу. Лікарі вважають її вкрай небезпечною для організму. Справа в тому, що закидання ноги на ногу збільшує навантаження на крижово-клубові зчленування і хребет. Ті, хто часто сидить в такій позі, рано чи пізно стикаються з артрозом, тромбозом, застоєм крові в області малого тазу.

Також ця поза вкрай небезпечна для вен і судин, так як сприяє порушенню кровообігу і лімфообігу, розвитку варикозного розширення вен.

Зігнута спина над комп'ютером. Майже всі люди, які сидять за комп'ютером, сутуляться. Згодом їх шийний і поперековий відділи з часом починають відчувати підвищене навантаження, при цьому відбувається здавлення легенів і органів черевної порожнини.

При довгому сидінні в неправильній поставі розвивається сколіозне викривлення хребта, що веде до болів в серці і навіть до кровопостачанню мозку.

Люди, які регулярно приймають таке положення тіла, виявляються схильними до появи геморою, простатиту, гастриту, хвороб легенів. 

Обговорення:


приховати