Запитати лікаря

Цікаве

Чому німіють кінцівки?

Напевно, кожному з нас доводилося стикатися з ситуацією, коли втрачається чутливість ноги або руки, а в пальцях відчувається легке поколювання. Найчастіше, це відбувається через тимчасове порушення кровообігу в кінцівці при стисненні судин або нервових закінчень, наприклад, в незручній позі під час сну або тривалого сидіння на одному місці. Як тільки ми починаємо рухатися або змінимо положення, неприємне відчуття йде і чутливість відновлюється.

Однак незручне положення під час сну - не єдина причина оніміння рук. Буває, що втрата чутливості з'являється все частіше і не проходить тривалий час. Це вже сигнал, симптом якогось серйозного захворювання.

Причиною оніміння рук може бути шийний остеохондроз. Будь-які порушення в шийному відділі хребта, що викликають обмеження нерва, можуть викликати оніміння рук, головні болі і навіть проблеми з координацією. Необхідно звернути увагу на свою поставу і зайнятися правильною гімнастикою. Крім того, необхідна консультація лікаря, він призначить необхідні обстеження для з'ясування причин патології.

Розсіяний склероз також є частою причиною оніміння рук. Це серйозне неврологічне захворювання, внаслідок якого уражаються нервові оболонки головного і спинного мозку, що викликає порушення проходження нервових імпульсів.

Тунельний синдром (синдром зап'ястного каналу) - дуже поширене сучасне захворювання, яке спостерігається у людей з монотонною роботою руками (програмісти, швачки). Одноманітні рухи пальцями викликають набряк сухожиль, що проходять через вузький канал, нерв здавлюється і людина відчуває оніміння, особливо вранці.

Якщо ви стали часто відчувати оніміння в руках, необхідно якомога швидше звернутися до лікаря і почати лікування, щоб уникнути небезпечних наслідків. 

Обговорення:


приховати