Запитати лікаря

Цікаве

Медитація - зупинка у повсякденній гонці

 Наше життя схоже на швидкісний потяг. Ми постійно поспішаємо, в результаті конкуруючи з собою. Багатьох сучасних людей переслідує постійне почуття необхідності зробити тисячу речей за короткий час. Але на всі справи часу вистачити не може, як би ми не старалися. У підсумку ми заганяємо самі себе, відчуваємо не просто відчуття втоми, але часто депресію і навіть хвороби.

Допомогти зробити перепочинок в цій гонці допоможе відома протягом століть медитація. Медитація - це комплекс багатьох речей, однією з яких є всім необхідне розслаблення.

Як же використовувати медитацію в суєті повсякденного життя?

Легше і простіше всього розслабитися на природі, коли ви як би зливається з нею і ніщо не відволікає від відпочинку. Але нас оточує найчастіше міський шум, маса інформації, яка перевантажує наш мозок і психіку. В результаті ми знову стаємо напруженими.

Якщо вам випало п'ять хвилин залишитися на самоті, спробуйте використати їх з користю для себе. Сядьте в зручне для вас місце, не важливо в якому положенні, головне - комфортно. Закрийте очі і спробуйте розслабитися. Ваші плечі на початку можуть бути напружені, але поступово вони почнуть розслаблятися, не зациклюйтеся на цьому. Дуже складно ні про що не думати. Ми не в силах зупинити дію розуму, тому не намагайтеся це робити, не направляйте думки, нехай течуть, як їм заманеться, а ви просто спостерігайте за образами вашої свідомості.

Мета такої медитації - дати вам місце для відпочинку. Розслаблення прийде за напругою, тому ви можете розслабитися, коли захочете, так як напружені ми майже завжди. Це необхідно для розуму. Постарайтеся зберігати цей стан як можна довше. Розслабтеся і ні про що не думайте, при цьому зосередьте свою увагу на собі, на кожній частині вашого тіла, так як у нього є теж голос. Щоб ви не відчули, не чиніть опір, просто спостерігайте і осмислюйте. Кожен шерех, запах - все це тільки за вас.

З кожною такою медитацією ви будете почувати себе краще. Як тільки ви встановите зв'язок з собою, то відчуєте благодать буття. І чим частіше ви будете медитувати, тим більше розслабленими і наповненими будете відчувати себе. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
25 травня — через 5 днів Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
01 червня — через 13 днів Хома Тая Олександрівна дитячий лікар-невролог
Відвідати