Запитати лікаря

Цікаве

У чому небезпека повторного кип'ятіння води?

Вода - джерело життя, вона становить 80% організму людини. Саме тому до якості води ми повинні застосовувати найжорсткіші вимоги.

Однак вода, яка надходить в наші будинки по системі водопостачання, несе в собі не тільки корисні, але і небезпечні елементи, такі як хлор, різні важкі з'єднання і домішки, з багатьма з яких не справляються навіть найсучасніші фільтри. Не відрізняються особливою чистотою і підземні джерельні води в нинішніх умовах забруднення грунтів.

Виходить, що знезаразити воду можна лише звичайним способом кип'ятіння. При цьому знищується безліч бактерій, знижується вміст хлору, а вода стає м'якшою. У той же час численні дослідження показали, що при такому способі обробки води не зникають важкі метали, а окремі частинки хлору можуть вступати в контакт з іншими елементами, перетворюючи їх в небезпечні речовини.

Багато хто вдається до багаторазового кип'ятіння води, особливо це практикується в офісах і на підприємствах під час обіду. Але в таких випадках концентрація цих небезпечних сполук збільшується з кожним разом, а частка корисних з'єднань кисню зводиться до мінімуму. Так ми своїми руками «живу» воду перетворюємо на «мертву». Не лінуйтеся поміняти воду в чайнику кожен раз при кип'ятінні, чим збережете здоров'я собі і близьким! 

Обговорення:


приховати