Запитати лікаря

Цікаве

5 ознак старіючої шкіри

Якщо ви думаєте, що ваш вік видають тільки зморшки на обличчі, то глибоко помиляєтеся. Існує як мінімум п'ять інших ознак старіння, які вказують, що ваша шкіра вже не виглядає молодою і здоровою.

Суха шкіра (анемія)

Сухість шкіри і волосся - одна з головних ознак залізодефіцитної анемії. Якщо ж ви додали в раціон продукти, що містять залізо, а ситуація не змінюється, вам необхідно проконсультуватися з лікарем. Допоможе і курс вітамінів з вмістом цинку, заліза і міді, які додадуть шкірі сяйва і здоров'я.

Попелястий відтінок шкіри (омертвілі клітини)

Кожен день ми втрачаємо близько мільйона клітин і якщо ніяк не впливати на цей процес, то колір обличчя прийме попелястий відтінок. Саме тому косметологи радять використовувати делікатний скраб кілька разів на тиждень (з цукром або маслом жожоба). Тривалого ефекту можна домогтися за допомогою спеціальної процедури мікродермабразії.

Блідість і сірість шкіри (стрес)

Під час сильного нервового напруження кров не надходить в достатній кількості в голову, а прямує до інших життєво важливих органів, що і призводить до нездорового кольору обличчя. Уникнути цього допоможе легкий масаж обличчя під час вмивання.

Зневоднення шкіри (неправильний догляд, вікові зміни)

В результаті зневоднення шкіра виглядає тьмяною і тонкою. В цьому випадку допоможе косметика з гіалуроновою кислотою, яку необхідно акуратно вбивати в шкіру пальцями. Також не забувайте про щоденний питний режим.

Жирність і великі пори (гормональний дисбаланс)

Скачки гормонів завжди позначаються на стані шкіри. Так, коли рівень естрогенів знижується, шкіра стає жирною, а пори розширюються. Корисно використовувати глиняні маски, які допомагають позбутися від зайвого жиру і звужують пори. Крім того, не забудьте звернутися до гінеколога або ендокринолога, щоб з'ясувати причину гормонального дисбалансу. 

Обговорення:


приховати