Запитати лікаря

Цікаве

Що може спровокувати ...

...інфаркт

Кардіологи радять гіпертонікам стримувати фізичну активність в холодні дні і при різких коливаннях зовнішньої температури. Виявляється, крім загального підвищення тиску, холодна погода може сприяти збільшенню в'язкості крові і тромбоутворенню. У зимову пору також підвищується рівень холестерину в крові, а поширені в цю пору року респіраторні захворювання можуть ініціювати запальні процеси, сприяючи відриву жирових бляшок, які закупорюють артерії.

Тому в дуже холодні дні, по можливості, краще перебувати вдома, але якщо вже не сидиться - потрібно добре одягатися.

...дефіцит кальцію в організмі

Канадські вчені в результаті серії експериментів встановили, що головна причина нестачі кальцію - звичка пити кип'ячену воду і гарячі напої, перш за все, чай. Дослідники вважають, що в процесі кип'ятіння вода втрачає кальцій, який у вигляді накипу осідає на стінках посуду. Тому любителі чаю, кави та інших гарячих напоїв повинні замислитися над тим, як поповнювати дефіцит кальцію у власному організмі.

Не зайвим буде нагадати, що нестача кальцію загрожує частими переломами, а також ризиком захворіти остеопорозом, особливо жінкам похилого віку. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
30 січня — через 9 днів Лобанов Олександр Миколайович Психолог, невропатолог, методи корекції ваги
Відвідати
02 лютого — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
03 лютого — через 12 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати