Запитати лікаря

Цікаве

Які продукти краще не використовувати для масок?

Більшість жінок у догляді за шкірою обличчя прагнуть використовувати натуральні засоби. Найчастіше вибираються ті продукти, які дійсно корисні для шкіри. Але корисно знати і ті, які в силу своїх особливостей не підходять для таких цілей.

Перекис водню

Це засіб незамінний для лікування ран і порізів, але використовувати його для збереження здоров'я і молодості шкіри не рекомендується. При рясному змазуванні шкіри перекисом виникає ризик обпекти її, а відновлення після таких «процедур краси» може виявитися досить тривалим.

Масла

Багато модниць часто радять використовувати як основу косметичної маски різні масла, так як вони відмінно зволожують шкіру. Масла містять значну кількість антиоксидантів, але для догляду безпосередньо за шкірою обличчя їх краще не використовувати. Справа в тому, що застосування масел може супроводжуватися закупоркою пор, що викличе чорні точки і прищі.

Лимон

Багато хто обізнаний про відбілюючі властивості лимонного соку, а також про його здатності усувати дрібні недоліки шкіри. Але у високій концентрації цей засіб може нашкодити шкірі, руйнуючи захисний шар і навіть провокуючи хімічний опік. Побічним ефектом також може стати роздратування і лущення шкіри. Звичайно, лимон корисний в догляді за шкірою, але важливим є правильний підхід в його застосуванні.

Зубна паста

Для боротьби з чорними крапками багато хто радить застосовувати такий радикальний засіб як зубна паста. Так, в якійсь мірі цей засіб допомагає підсушувати прищі, прискорюючи їх знищення, але до складу пасти входять хімічні компоненти, які можуть надавати досить агресивну дію. Шкіра стане сухою, а також буде порушений її рН-баланс, що призведе до утворення неприємних плям.

Цукор

Цукор може стати відмінним скрабом для губ, але для шкіри такий засіб не дуже підходить. Через гострі краї цукринок на шкірі може утворюватися чимала кількість мікропорізів. Для глибокого очищення шкіри обличчя краще використовувати вівсяні пластівці, які мають більш щадну структуру.

Майонез

Цей продукт відмінно застосовувати як маску для волосся, що зробить його більш блискучим і додасть йому природну красу. Але для шкіри обличчя майонез не найкращий засіб: він може провокувати закупорку пор, обмежувати надходження до клітин кисню, що виллється появою чорних цяток і висипаннями.

Сода

Це ще один компонент для масок, за допомогою якого багато модниць пропонують вести боротьбу з чорними цятками. Але не варто забувати, що сода має досить агресивний рН, і в процесі контакту зі шкірою обличчя сода фактично руйнує епідермальний бар'єр, що прискорює процеси старіння. 

Обговорення:


приховати